Kim jesteśmy?

EnglishTopUczymy angielskiego na najwyższym poziomie!


Kim jesteśmy?

Szkoła EnglishTop istnieje od 1996 roku. Założycielem i właścicielem jest Wojciech Załuska.
Od 2015 roku prowadzimy zajęcia w naszej własnej siedzibie, w centrum Ostrołęki. Jesteśmy najnowocześniejszą placówką tego typu w promieniu 150 km. Wspieramy słuchaczy w osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Zapewniamy lektorom doskonałe warunki pracy.


Nasi uczniowie w krótkim czasie zaczynają mówić swobodnie po angielsku. Zajmujemy się nauczaniem języka angielskiego na wysokim poziomie. Szkoła mieści się w budynku zaprojektowanym specjalnie do tego celu, również z myślą o osobach niepełnosprawnych. Większość sal lekcyjnych mieści się na parterze, co rozwiązuje problem barier architektonicznych.


Czym właściwie jest dla nas wysoki poziom?


Nasza kadra to profesjonalni nauczyciele. Tworzymy zgrany zespół. Mamy za sobą lata doświadczeń teoretycznej i praktycznej nauki języka angielskiego. Tak bogate doświadczenie przekłada się na efektywność nauki i najlepsze wyniki od lat.

Rodzice i uczniowie mają dostęp do dziennika elektronicznego stworzonego specjalnie na potrzeby EnglishTop. Posiada on między innymi funkcjonalny moduł komunikacji pomiędzy rodzicem a lektorem, wspomagający rodzica przy kontroli postępów dziecka w nauce. Pozwala w bardzo prosty sposób na obustronne udostępnianie materiałów dydaktycznych.


Przestronność sal tworzy komfortową przestrzeń wspólnej pracy uczniów. Pojedyncze stoliki pozwalają na dowolną aranżację podczas zajęć, dostosowaną do aktywności na lekcji. W holu znajdują się toalety przystosowane dla niepełnosprawnych. Oddzielnie dla dziewcząt i dla chłopców.

Inteligentna wentylacja utrzymuje optymalną jakość powietrza w każdej sali. Klimatyzacja sprawia, że upał panujący na zewnątrz nie stanowi żadnego problemu w trakcie zajęć. Przebywanie w klasie pozwala odczuć ulgę od warunków zewnętrznych i lepiej skoncentrować się na nauce.


Specjalnie dobrane przez zawodowego akustyka nagłośnienie oraz wygłuszenie sal lekcyjnych pozwala uzyskać wspaniałą jakość odtwarzanych treści.

Interaktywne tablice, projektory multimedialne oraz szybki internet z dostępem do Wi-Fi w każdej sali czynią lekcje jeszcze ciekawszymi i bardziej skutecznymi. Nowoczesne podręczniki ze specjalnie przygotowanymi interaktywnymi treściami do każdej lekcji nadają nauce języka nowego wymiaru.

Organizowanie egzaminów w naszej siedzibie sprawia, że uczniowie są egzaminowani w dobrze im znanych, bezpiecznych warunkach. To wszystko czyni naszą szkołę nowoczesną placówką dydaktyczną na miarę XXI wieku!


EnglishTop w liczbach

Absolwentów

Nauczycieli

Lat nauczania

Fanów na Facebooku


Referencje

Dziękuję Panu Wojtkowi, że mogłam się u niego uczyć. Ostatnio, kiedy występowałam ze swoją pracą na jednej ze studenckich konferencji, uświadomiłam sobie, jak dużo dały mi przygotowania do semestralnych egzaminów ustnych w szkole EnglishTop i z takim spokojem przebrnęłam przez swoją prezentację oraz pytania jurorów, że mnie jeszcze wychwalili za świetny angielski i pewność siebie.

Olga Malinowska, studentka ostatniego roku medycyny na wydziale Lekarskim UM Białystok

Nikt tak nie nauczy angielskiego. Bardzo wysoka jakość nauczania i najwyższa zdawalność certyfikatów. Szczera i jakościowa opinia o poziomie, a następnie intensywna praca nad uczniem, bez mydlenia oczu. Osoby wypowiadające się negatywnie nie były uczniami szkoły, albo miały problem z pogodzeniem się ze swoim lub swojego dziecka poziomem.

Patryk Szczepkowski, były student architektury; przerwał studia, żeby założyć własną firmę amakids.pl, absolwent

Dowiedziałam się, że dostałam się do programu Erasmus. Kierunkiem wymiany będzie Uniwersytet Fryderyka II w Neapolu we Włoszech. Na studiach nie mam żadnych problemów i 3 lata zaliczyłam „na czysto”. Dziękuję Panu Wojtkowi, że uczy swoich uczniów nie tylko posługiwania się biegle językiem angielskim, ale też tego jak działać, żeby spełniać swoje marzenia.

Julia Pędzich, studentka IV roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, absolwentka

Najlepsza szkoła językowa i jeden z najlepszych nauczycieli z jakim miałem okazję pracować. Interesujące zajęcia, świetna atmosfera i niesamowita zdolność przekazywania wiedzy. Szczerze polecam

Michał Broniek, Junior Software Developer Nykredit, Denmark, absolwent